Şile Eşya Depolama

Şile eşya depolama

Şile Eşya Depolama

Şile Eşya Depolama çeşitli sebeplerle evlerinden kısa ya da uzun süreli olarak ayrılmak zorunda kalan kişiler, kendileri için önemli olan birçok eşyayı nasıl muhafaza edeceklerini bulamayarak bu aşamada ciddi sorunlar yaşamak durumunda kalmaktadırlar. Çeşitli sebepler olarak genellediğimiz evden ayrılma durumları; askerlik, yurtdışı eğitimi, dönemsel eğitimler özelikle kentsel yıkılmalardan ve mesleki zorunluluklar nedeniyle başka bir şehre tayin edilme olarak açıklamak mümkün olmaktadır. Böyle durumlarla karşılaşan kişiler dönemsel olarak( bu dönem kısa süreli ya da uzun süreli olabilir) evlerinden ayrılacakları için, boş olarak bırakılacak mekâna kira ödemek durumunda kalmaktadırlar. Evin sahibi olan ve bu sebeple kira ödemeyecek kişiler ise, eşyaları bakımsızlığa terk ederek güvenliğini tam olarak sağlayamayacakları evleri için endişe yaşamak zorunda kalmaktadırlar.

Çünkü boş bırakılan bir ev içinde kullanılmayan eşyalar, zaman içinde yıpranarak ekstra bakıma ihtiyaç duymaktadırlar. Firmamız, bu sorunların hepsine köklü bir yanıt vererek Şile eşya depolama da yeni bir sayfa açmaktadır. Eşya depolama genel anlamıyla, kişilerin kendi belirleyecekleri süreler içinde eşyalarının uygun ortamlarda depolanması hizmeti olarak açıklanabilmektedir. Depolama şeklileri ve diğer konular tamamen firma ve müşteri arasında yapılacak anlaşmaya bağlı olmaktadır. Bu aşamada hizmet veren her firmanın, bizim firmamız gibi işine titizlikle yaklaşmadığını ve depolama sırasında birçok müşterinin ciddi sorunlar yaşayabildiğini de unutmamak gerekmektedir.

Şile Eşya Depolama Avantajlar Sizi Bekliyor

Şile eşya depolama sürecini, paketli eşyaları evden alarak depoda muhafaza etmek olarak basit bir hizmet yapısıyla algılamayan firmamız, eşya depolama sırasında müşterilerinin tüm beklentilerini karşılamaya yönelik fizibilite çalışmalarını yapmakta ve bu bağlamda çalışma ilkelerini belirlemektedir. Öncelikle ücretsiz uzman incelemesi hizmetiyle, eşya depolama hizmeti kullanmak isteyen kişilerin evlerine gidilerek depolanması planlanan eşyalar incelenmektedir. Bu aşamada gerekirse fotoğraf çekilerek, depolama öncesi yapılacak ürün paketleme işleminde kullanılacak materyal cinsleri belirlenmektedir.

Çünkü firmamızın hizmetleri tüm ev eşyalarını komple depolamak ya da müşterilerin belirlediği bazı parçaları paketlemek şeklinde değişiklikler gösterebilmektedir. Yapılan ücretsiz uzman incelemesi hizmetinde firmamızın eşya depolama sözleşmesi, müşterimizin durumuna uygun olarak hazırlanarak kendisine iletilmektedir. Yapılan sözleşme aynı zamanda, ödeme miktarlarını ve şeklilerini de profesyonel bir şekilde iletmektedir.

Bu bağlamda firmamızla çalışma şekilleri, her açıdan işini iyi yapmayı amaç edinmiş bir anlayışında göstergesi konumda olmaktadır. Eşya depolama hizmetimizin ekspertiz uygulaması ve anlaşmanın her iki taraf açısından da uygun kabul edilmesi durumunda, işlemlere başlamak için uygun gün tayin edilmekte;  paketleme, araca taşıma ve nakliye ekibimizle birlikte harekete geçilmektedir.

Sigortalı Şile Eşya Depolama Süreci

Şile eşya depolama belirlenen günde müşterimizin evine giden firma çalışanlarımız, ilk olarak evin bölümlerinde ayrı ayrı ve ürünlere uygun paketleme işlemi yapmaktadırlar. Gıda ürünleri ve sıvı malzemeler hariç(bu ürünler diğer eşyalara zarar verir nitelikte olduklarından ve uzun süre muhafaza edilmeye uygun olmadıkların dolayı) tüm eşyalar dikkatle paketlenmeye başlanmaktadır. Mutfak eşyaları paketlenirken, kırılacak nitelikte olanlar daha korunaklı malzemelere sarılmakta ve kolileri bu doğrultuda seçilmektedir.

Yapılan koliler üzerine hangi bölüme ait olduğu yazılarak kodlanmaktadır. Salon bölümünde aynı şekilde bir çalışma yapılmakta; koltuk, masa ve sandalye gibi eşyalar özel malzemeler ile sarılmaktadır. Yapılan bu ambalajlama çalışmalarında gösterilen titizliğin sebebi, eşyalarını firmamıza emanet eden müşterilerimizin hiçbir konuda sorun yaşamalarına izin vermeyen hizmet anlayışımız olduğunu belirtmek gerekmektedir. Akabinde salon bölümünde bulunan de-monte parçalar sökülerek uygun ambalajlarla sarılmaktadır. Aynı şekildeki titizlik diğer bölümlerdeki eşyalar içinde uygulanarak ambalajlama işlemi sonlandırılmaktadır.

Şile Ev Eşyası Depolama Fiyatlarında Kampanya

Şile ev eşyası depolama hizmetimizin içindeki, eşyaların evden nakliye aracına taşınması ve en doğru şekilde istiflenmesi süreci bu noktada başlamaktadır. Eşyalar taşınırken, görevli firma çalışanımız tarafından tek tek yazılmaktadır. Bu kayıt işlemi neticesinde yapılan listenin bir nüshası müşterimize iletilmektedir. Korunaklı araçlarla uygun depomuza götürülen eşyalar, yapılan anlaşma sürecinde sigortalanmaktadırlar. Özel güvenlikli alanlarda en ideal şekillerde muhafaza edilen eşyalar, hem hırsızlık ihtimalini hem de şartlar sebebiyle yıpranma ve bozulma gibi olumsuz durumları ortadan kaldırmaktadır.

Firmamızın Şile ev eşyası depolama hizmetleri sayesinde, kısa ya da uzun süreli şehir ve ülke terk etmek durumunda kalan kişiler, eşyalarını gözden çıkartamadıkları için oturmadıkları evlere kira ödemek zorunda kalmamaktadırlar. Ayrıca güvenlik açısından da düşünüldüğünde eşyalarla birlikte bir evi boş bırakmak, hem güvenlik açısından hem de eşyaların yıpranması açısından birçok sorunu beraberinde getirebilmektedir. Doğru bir adresten eşya depolama hizmeti alarak bu sorunu tamamen çözmek mümkün olabilmektedir. Bu konuda kendine güvenen firmamız, müşterilerine sadece ticari bir anlaşma doğrultusunda değil aynı zamanda bir çözüm ortağı gibi yaklaşmaktadır.

Şile Ev Eşyası Depolama Şirketi Uygun Fiyat

Şile ev eşyası depolama sürecinin her aşamasında gerekli desteği sağlamakta ve tecrübelerini işlevsel amaçlar uğruna kullanmaktadır. Yapılan depolama işlemin öncesinde, yukarda ayrıntılı olarak anlatıldığı üzere eşya tespitleri yapılarak kullanılacak depo alanı ve türü seçilmekte ardından özel malzemelerle ambalajlanan eşyalar korunaklı araçlarla depolara taşınmaktadırlar. Ürünlerin listesi detaylı olarak yapılmakta ve bir örneği müşteriye verilmektedir. Müşteriyle birlikte karar verilen eşya değerleri üzerinden sigorta yapılmakta ve depolama süresi uzarsa da sigorta yenilenmektedir.

Şile ev eşyası depolama fiyatları ek olarak kişilerin istekleri doğrultusunda depolama süresi, ilk başta konuşulan ve sözleşmeye dökülen zaman aralığından farklı olabilmektedir. Burada firmamızın en fazla önem verdiği konu, birlikte çalıştığı kişilerin tam olarak memnuniyet sağlamaları olmaktadır. Değişen yaşam koşulları, kişilerin dönemsel olarak yaşadıkları şehirden uzaklaşmalarını gerektirmektedir. Bu aşamada eşyalarını nasıl muhafaza edeceğini bilemeyen kişiler, eşya depolama hizmetleri yapılmadan önce oldukça zor duruma düşmekteydiler. Fakat bu hizmetlerin firmamız gibi profesyonel kanallardan müşterileriyle buluşması, nakliye ve depolama hizmetleri veren firmaların oluşan arz-talep ilişkisi sonucunda yaptıkları fizibilite çalışmalarıyla ortaya çıkmıştır. Fakat bu hizmetleri kullanarak birçok anlamda fayda sağlama çalışan kişilerin çalışacakları firmayı seçerken çok dikkatli davranmaları gerekmektedir.

Şile Ev Depolama 2022 En İyi Depo

Şile ev depolama pazarda birçok nakliye firması talep olması sebebiyle, yeterli donanıma sahip olmadan eşya depolama hizmeti vermeye başlamaktadır. Bu aşamada hizmet alacak kişiler öncelikle firma geçmişini araştırmalı ardından daha önce yapılan işlere bakarak referans taramasına başvurmalıdırlar. Eşyaların nasıl ambalajlanacağı ve depolanacağı ayrıca depoların fiziksel olarak bu hizmete uygun olup olmadıkları da dikkatle incelenmesi gereken diğer konular arasında bulunmaktadır. Eşya depolama işleminin doğru yapılabilmesi için olması gereken özelliklerin hepsi, firmamızda bulunmaktadır.

Müşterilerimizin her açıdan memnun kalmaları için, hem hizmet kalitesi açısından hem de fiyat ve ödeme şekilleri konusunda beklentilerin karşılıklı olarak örtüşmesi gerekmektedir. Bu hizmetlerin en ideal şekilde müşterilerin beklentilerini karşılayabilmesi için, depolama alanlarının fiziksel şartlara direnç gösterebilmeleri gerekmektedir.

Fiziksel şartlara dirençli olmayan depolarda eşyaların; nem ve rutubet gibi etkenlerle yıpranmaları ve bozulmaları mümkün olabilmektedir. Çeşitli sebeplerle eşya depolama hizmetini kullanmak durumunda kalan kişiler, eşyaları muhafaza etmek adına kullanmadıkları evlere kira ödemek zorunda kalmamak adına yanlış bir firma seçimi yaparlarsa, hem depo kira bedelini ödemek zorunda kalmaktadırlar hem de eşyalarının kullanılmaz hale geldiği sonucuyla karşılaşabilmektedirler.

Firmamız, tüm bu bilgiler ışığında bir hizmet politikası oluşturarak müşterilerinin beklentilerini karşılamayı temel ilkesi olarak kabul etmektedir. Verdiği hizmeti sadece bir depo alanı temin etme şeklinde basit bir şekilde tanımlamayarak, eşyaların ambalajlanmasından  depolanmasına ve süre bitiminde geri getirilmesine kadar tüm uygulamaları bir bütün kabul etmektedir.

Şile Eşya Depolama Fiyatları

Eşya DurumuDepolama ÜcretiNakliye ÜcretiPaketleme MalzemesiDepo Cinsi
0+1 Ev Eşyası450₺+kdv1500₺-2000₺Fiyata Dahilodalidepo.com
1+1 Ev Eşyası500₺+kdv2000₺-2500₺Fiyata Dahilodalidepo.com
2+1 Ev Eşyası650₺+kdv2500₺-3000₺Fiyata Dahilodalidepo.com
3+1 Ev Eşyası800₺+kdv3500₺-4000₺Fiyata Dahilodalidepo.com
Diğer850₺+kdv4500₺-6000₺Fiyata Dahilodalidepo.com


Eşya Depolama
Şirketi – Bostancı Eşya Depolama İçin Tıklayın.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir