Bahçelievler Eşya Depolama

Bahçelievler Eşya Depolama

Bahçelievler Eşya Depolama

Bahçelievler Eşya Depolama Müşterilerimiz yaşadığı şehirden dönemsel olarak( kısa ya da daha uzun dönemler olabilir) ayrılmak durumunda kalan kişilerin evlerini boşaltmadan bırakmaları durumunda; boş yere kira ödeme, eşyaları bakımsızlığa bırakmak zorunda kalma ve hırsızlık tehdidine karşı önlemler alarak ekstra masraflar oluşması gibi sorunları ortaya çıkmaktadır. Eve kira ödeme zorunluluğu yoksa bile(ev kendisinin olabilir) diğer masraflar yadsınamayacak boyutlara ulaşabilmektedir.

Şehirden ayrılma sebepleri, askerlik ya da süresi belirli bir eğitim durumu olabilirken aynı zamanda proje bazlı süresi kesin olarak belirtilmemiş projelerde olabilmektedir. Tüm bu sorunlara çözüm bulmak ve eşyalarını emin ellere teslim ederek kendisi için uygun olan zamanda geri almayı sağlayan, Bahçelievler ev eşyası depolama hizmetleri devreye girmektedir.

Bahçelievler Eşya Depolama Fiyatları 449₺

Bahçelievler Eşya Depolama hizmetleri sadece eşyaları evden alarak belirli alanlarda saklanmasını sağlamak olarak basit bir iş planı içinde değerlendirilebilirken aynı zamanda çok daha komplike hizmetlerde sağlayabilmektedir. İstanbul gibi birçok şehirde bu işleri yapan sayısız firma bulunmakta ve çok farklı fiyatlar karşılığında eşya depolama yapılmaktadır. Firmamızın rakiplerinden ayrılmasının en önemli sebebi, müşteri memnuniyetine dayanan ve yenilikçi bakış açısı sayesinde, öncelikle fizibilite çalışması yaparak oluşturulan uygunluk değerlendirmesi sonucu sektöre kendi imzasını atmış olmasıdır. Bahçelievler Eşya Depolama bu hizmeti vermeye çalışanların birçoğu, sadece nakliye işi yapan ve bu sebeple sınırlı sayıda depolama alanı ve nakliye aracı bulunan firmalar olarak karşımıza çıkmaktadır.  Bahçelievler Eşya Depolama nakliye işi yapan firmalar bu söylemlerle yetkinlik sahibi olmayan işletmelere benzetilmeye çalışılmamaktadır. Aksine nakliye işinde belirli bir kapasiteye ulaşmış firmalar eşya depolama hizmetini en doğru şekilde uygulayabilmektedirler.

Altı çizilen nokta, sadece sınırlı sayıda araçla ve sınırlı depo alanıyla bu işe giren ve hem müşterilerin hem de kendi geleceklerinin zarar görmesine sebep olan firmaların mantalitesinin yanlış olduğudur. Bahçelievler Eşya Depolama bu sebeple firmamız, eşya depolama işini başlamadan önce, hangi eşyaları hangi alanlara depolamanın daha uygun olduğunu araştırmış ve bu alanda birçok çalışma yapmıştır. Sadece depolama alanlarının bulunması yeterli olmamaktadır. O alanların dış etkenlere karşı, yeterli yalıtıma da sahip olması gerekmektedir.

Aksi halde depolanan eşyaların zarar görmesi durumu ortaya çıkabilir ki bu durum hem firmamız hem de müşterimiz açısından çok sıkıntılı durumlara yol açabilmektedir. Firmamız eşya depolama hizmeti ile sadece komple ev eşyaları ile çalışmamaktadır. Bunun yanı sıra müşterilerimiz için önemli olan parça eşyalar ya da ofis ya da büro malzemeleri de depolanabilmektedir. Bazı durumlarda ev, ofis ya da işyeri tadilatları sebebiyle eşyaların boşaltılması gerekmektedir. Bu tip durumlarda da eşyaların depolanması hizmetini kullanmak oldukça işlevsel olabilmektedir.

Sigortalı Bahçelievler Ev Eşyası Depolama Şirketi

Bahçelievler ev eşyası depolama eşyaları çoğu zaman yaşadığımız evden bile daha önemli hale gelebilmektir. Bu sebeple kişiler mekân değiştirseler bile eşyalarından kolay kolay vazgeçememektedirler. Eşyalarını kendi belirledikleri sürelerde ve en ideal muhafaza şartları altında depolaya bilmek, birçok kişi için işlevsel olmaktadır. Buradaki amaç, sadece eşyaların bekleyecekleri bir alan bulmak değil aynı zamanda zarar görmeden ve yıpranmadan saklamasını sağlamak olmaktadır. Bahçelievler ev eşyası depolama firmamız gibi profesyonel yapıdaki diğer firmalar, Bahçelievler ev eşyası depolama hizmetleri başlamadan önce ücretsiz ekspertiz hizmeti ile alan çalışması yapmaktadırlar. Bu ön hazırlık sayesinde depolanacak eşyaların miktarları, cinsleri ve boyutları incelenerek ambalajlama için uygun materyallerin seçilmesi sağlanmaktadır.

Bu aşamada müşterimize, depolanacak eşyaların tüm ayrıntıları ve depolama süreleri belirtilerek en ideal fiyat teklifi sunulmaktadır. Bu aşamada yapılacak karşılıklı görüşmelerle hem firmamızın hem de müşterimizin beklentilerinin karşılanması hedeflenmektedir. Eğer karşılıklı anlaşma sağlanırsa birlikte belirlenen bir zamanda, eşyaların uygun şekilde ambalajlanarak depolanması süreci başlamaktadır.

Bahçelievler Eşya Depolama bu aşama başlamadan önce firmamızın uzman çalışanları müşterilerimizden evdeki özel eşyalarını(giysi, dizüstü bilgisayar ve özel dokümanlar gibi)ve likit malzemelerle gıda maddelerini toparlamalarını istemektedir. Çünkü sıvı malzemeler ve gıda maddeleri unutularak yapılan ambalajlar arasına kalırlarsa, uzun süreli depolamalarda diğer eşyalara zarar veren durumlar ortaya çıkabilmektedir. Daha sonraki aşamalarda eşyalar ev içinde bulunan bölümlere göre ayrı ayrı hazırlanmaya başlanmaktadır.

Mutfak bölmesinde bulunan kırılacak eşyalar, özel ambalajlara sarılarak farklı donanımlarda kutulara yerleştirilmektedirler. Bahçelievler ev eşyası depolama bu kutuların üzerine hangi alana ait eşyaların bulunduğunu belirten kısa notlar ya da kodlar yazılmaktadır. Yazılan kodlar ya da numaralar sayesinde eşyaların nakliye aracında ve depo alanında nasıl istiflenerek saklanacağı belirlenmektedir. Aynı zamanda müşterimiz eşyalarını, karşılıklı belirlediğimiz ve sözleşmeye döktüğümüz zamanın sonunda teslim alırken kutular üzerindeki yazılar sayesinde daha kolay işlem yapılabilmekte ve aranan eşyalara daha hızlı ulaşılabilmektedir.

Bahçelievler Eşya Depolama Hizmetleri %25 İndirimli

Bahçelievler Eşya Depolama daha sonra evin diğer bölümlerine geçilerek benzer işlemler yapılmaktadır. Salon bölmesindeki kırılacak eşyalara da aynı işlemler uygulandıktan sonra koltuk ve masa gibi eşyalarda farklı malzemelerde sarılarak depolanmaya uygun hale getirilmektedirler. Tabi bu aşamadaki plazma televizyonlar ya da camlı dolap gibi malzemeler daha korunaklı ambalajlarla sarılarak zarar görmeyecek şekle getirilmektedirler. Yatak odasında bulunan eşyalarda kategorilere ayrılarak sarılmaktadırlar ve bu aşamada de-monte eşyalar sökülerek ambalajlama işlemine uygun hale getirilmektedirler.

Bahçelievler ev eşyası depolama yapılacak ambalajlama işlemlerinden sonra firmamızın taşıma konusunda deneyimli çalışanları aracılığıyla belirli bir program doğrultusunda nakliye aracına yerleştirilen eşyalar, uygunluk durumuna göre depolarımızdan birine götürülmektedirler. Aynı şekilde depolama alanına gelen eşyalar kutular üzerinde belirtilen ibareler sayesinde alt-üst değerlendirmesi yapılarak en uygun şekilde istiflenmektedirler. Evden eşyaların çıkarılması sırasında diğer bir firmamız çalışanı tarafından ayrıntılı eşya listesi hazırlanmakta ve bu eşya listesinin bir örneği de müşterimize verilmektedir.

Bahçelievler Ev Depolama Şirketleri

Bahçelievler ev depolama eşyalar karşılıklı belirlediğimiz sürelerde depolarımızda muhafaza edilmekte ve bu süreler zarfında sigortalanmaktadırlar. Sigorta değerleri müşterilerimizle yaptığımız görüşmeler neticesinde karşılıklı mutabakat yapılarak bir değere bağlanmaktadır. Bahçelievler ev depolama bu süreçte belirtilen zaman aralıkları müşterimizin talebiyle uzatılabilmektedir ve sürenin uzatılması halinde sigorta süresi de otomatik olarak uzatılmaktadır. Eşyalar, firmamız depolarında kaldıkları sürece sigortalı ve güvenlikli olarak muhafaza edilmektedir.

Depolama hizmetleri, tam donanımlı olmayan firmalar tarafından da yapıldığından sektörde oluşan haksız rekabet ortamı dikkat çekmektedir. Bahçelievler ev depolama oluşan fiyat farklılıkları müşterilerin kafasında olumsuz bir yapı oluşturabilmektedir. Bu aşamada çalışılacak firma seçiminde, firmanın geçmiş işleri referans kabul edilerek bir değerlendirme yapılmalıdır.

Bu sayede verilen fiyat aralıkları daha makul bir çerçevede değerlendirilebilmektedir. Firmamız, yapılan ücretsiz ekspertiz hizmeti ile depolanacak eşyaların genel yapısını ortaya koymakta ve bu hizmetinin müşterisine olan maliyetini hesaplamaktadır. Bahçelievler ev depolama bu bağlamda, hem firmamızın hem de müşterilerimizin beklentilerini örtüştürmek temel hedefimiz olmaktadır. Karşılıklı anlaşma sonucunda, en ideal rakam ve en uygun ödeme şekli belirlenerek güven ve kaliteye dayalı çalışma şeklimiz başlamaktadır.

Ev Eşyası Depolama Fiyatları Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Ev eşyası depolama Bahçelievler hizmetleri, komplike bir çalışma planının ürünü olarak artan müşteri taleplerine cevap vermek amacıyla oluşturulmuştur. Piyasada oluşan dengesiz fiyat politikaları sonucunda, yanlış bir tercihle kısa süreli kar elde etme amacına sahip firmalarla çalışan müşteriler, uzun vadede daha fazla zarar ile karşı karşıya kalabilmektedirler. Hem eşyaların ciddi şekilde zarar görmesi, hem de aylık depo kirası ödenmesi, ekstra masraflar olarak ortaya çıkmaktadırlar.

Eşya depolama hizmetleri, hem parça eşyaların hem de tüm ev içindeki eşyaların ambalajlanarak alınması anlamına da gelebilirken, hazır halde bulunan eşyaların alınarak depolanması anlamlarına da gelebilmektedir. Firmamız, verdiği tüm hizmetlerde müşterilerinin ihtiyaçlarını baz alarak çalışma prensiplerini belirlemektedir.

Bahçelievler Eşya Depolama Fiyatları

Eşya DurumuDepolama ÜcretiNakliye ÜcretiPaketleme MalzemesiDepo Cinsi
0+1 Ev Eşyası450₺+kdv1500₺-2000₺Fiyata Dahilodalidepo.com
1+1 Ev Eşyası500₺+kdv2000₺-2500₺Fiyata Dahilodalidepo.com
2+1 Ev Eşyası650₺+kdv2500₺-3000₺Fiyata Dahilodalidepo.com
3+1 Ev Eşyası800₺+kdv3500₺-4000₺Fiyata Dahilodalidepo.com
Diğer850₺+kdv4500₺-6000₺Fiyata Dahilodalidepo.com

 

Eşya Depolama İçin Okuyunuz. Bağcılar ev eşyası depolama şirketi

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir